Welcome to the berryful life!

Welcome to the berryful life!

Me olemme Bär Bar, suomalainen smoothie- ja sandwichbaari. Rakastamme suomalaisia marjoja. Ne kun ovat ravinnerikkaita ja puhtaita raaka-aineita ja kasvavat luonnollisesti lähellä.

Berrific living

Tule käymään!

Bär Bar Freda

Fredrikinkatu 30
00120 Helsinki

050 3494135

freda30@barbar.fi

Aukioloajat
ma-pe 8-18
la 8.30-16
su 8.30-14

Bär Bar Aleksanterinkatu

Aleksanterinkatu 29
33100 Tampere

050 5012677

tampere.keskusta@barbar.fi

Aukioloajat
ma-pe 8-17
la 8-15
su 9-15

Bär Bar Viking Grace

Avoinna satamasta lähdettäessä.

Bär Bar Turku

Kristiinankatu 10
20100 Turku

041 3120240

kristiinankatu@barbar.fi

Aukioloajat
ma-pe 7.30-16.30
la 9-15
su 9-14

Bär Bar Goodman

Kaivokatu 7
13100 Hämeenlinna

goodman@barbar.fi

Avataan pian!

Bär Bar Tripla

Fredikanterassi 1
00520 Helsinki

050 4119069

tripla@barbar.fi

Aukioloajat
ma-la 7-21
su 7-20

Bär Bar Iso Omena

Piispansilta 11
02230 Espoo

050 3745436

iso-omena@barbar.fi

Aukioloajat
ma-pe 8.30-21
la 8.30-19
su 9-18

Bär Bar Lahti Trio

Aleksanterinkatu 18
15140 Lahti

044 9807910

trio@barbar.fi

Aukioloajat
ma-pe 8-20
la 09-18
su 09-16